Mëngjesi përrallor i Afërdita Dreshajt! E lumtur pranë bashkëshortit - Bota Sot
Mëngjesi përrallor i Afërdita Dreshajt! E lumtur pranë bashkëshortit

Mediale Vip

E premte, 16 nëntor 2018

Mëngjesi përrallor i Afërdita Dreshajt! E lumtur pranë bashkëshortit

Më: 19 gusht 2018 Në ora: 11:20
Aferdita Dreshaj

Po vazhdon të rrëmbej vëmendjen e shtypit mediatik.

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Afërdita Dreshaj ka nisur pushimet ku kësaj radhe ka zgjedhur qytetin e dashurisë, Venedikun.

Imazhet dhe videot e llojllojshme nuk mungojnë as nga ana e saj e cila shfaqet tejet atraktive dhe mëse në formë. Mëngjesi përrallor shihet të jetë pranë bashkëshortit, Jakub Kindl me pamje nga deti.

Kujtojmë që në qershor të këtij viti, Afërdita dhe Jakub e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një ceremoni në Miami(Florida). Italia është destinacioni i dytë i pushimeve të këngëtares Dreshaj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test