Vajin e ‘çmuar’ që i shkëlqen fytyrën princeshës Kate Middleton mund ta kemi të gjithë - Bota Sot
Vajin e ‘çmuar’ që i shkëlqen fytyrën princeshës Kate Middleton mund ta kemi të gjithë

Mediale Vip

Vajin e ‘çmuar’ që i shkëlqen fytyrën princeshës Kate Middleton mund ta kemi të gjithë

Më: 19 gusht 2018 Në ora: 17:15
Kate Middleton

Në kohët e sotme, duket se secila duhet vetëm të gjejë vajin e saj të çmuar dhe të gjitha problemet e lëkurës zhduken. Nuk është kaq e thjeshtë sepse ne njerëzit e zakonshëm nuk e dimë asnjhëerë se çfarë produktesh blejmë, nga ato që janë në treg.

Mirëpo një princeshë e di mirë se çfarë përdor, nëse ka zgjedhur që një produkt është i mirë për të. Kate Middleton, për shembull, nuk e ndan më nga vetja vajin e trëndafilit të egër. E keni parë se si i shkëlqen fytyra? 

Kur ishte shtatzënë me princeshën Charlotte, Kate Middleton u kujdes tërësisht në mënyrë natyrale për lëkurën e saj, me një vajin e trëndafilit të egër. Që atëherë, Dukesha nuk e lëshon më vajin e saj. Edhe mamaja e Kate, Carole e adhuron si produkt, për efektin e kadifenjtë që i jep lëkurës.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...