Nuk po ndalen dasmat për Leonitën, shikoni sa bukur është rregulluar e veshur sonte - Bota Sot
Nuk po ndalen dasmat për Leonitën, shikoni sa bukur është rregulluar e veshur sonte

Mediale Vip

E shtunë, 17 nëntor 2018

Nuk po ndalen dasmat për Leonitën, shikoni sa bukur është rregulluar e veshur sonte

Më: 19 gusht 2018 Në ora: 20:31
Leonita Xhaka

Leonita Xhaka është nusja e lojtarit tashmë të njohur në botë, Granit Xhakës.

Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

E me të ardhur në Kosovë, nuk u ndalen dasmat për Leonitën.

Edhe sonte duket se e ka një, ku po duket tejet e bukur dhe elegante.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test