Provokon me gjoksin, Alesia Bami më seksi se kurrë - Bota Sot
Provokon me gjoksin, Alesia Bami më seksi se kurrë

Mediale Vip

E premte, 16 nëntor 2018

Provokon me gjoksin, Alesia Bami më seksi se kurrë

Më: 20 gusht 2018 Në ora: 15:16
Alesia Bami

Është pa dyshim ndër femrat më seksi në vendin tonë dhe më sa duket Alesia Bami di ta përdor shumë mirë këtë “kartë” në favor të saj.

Së fundmi velina e emisionit “Stop” është duke shijuar pushimet e saj në një vend malor, e pikërisht në Theth.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale foto mjaft seksi dhe provokuese duke ekspozuar gjoksin bombastik dhe duke lënë pa fjalë fansat.

Kjo nuk është hera e parë që bukuroshja “turbullon” ndekjësit pasi publikon gjithnjë foto mjaft provokuese në rrjete sociale.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test