Enca thotë se ka financim stabil edhe pa të dashur - Bota Sot
Enca thotë se ka financim stabil edhe pa të dashur

Mediale Vip

E hënë, 19 nëntor 2018

Enca thotë se ka financim stabil edhe pa të dashur

Më: 14 shtator 2018 Në ora: 13:32
Enca Haxhia

Enca Haxhia thotë se dallim për të nuk përbën të qenurit ose jo në lidhje.

Këngëtarja provokative ka publikuar një foto me të cilën ka nxitur reagime të shumta.

Për Encën si duket si me të dashur, si jo, nuk ka dallim në financa.

SI duket Enca është një femër e pavarur financiarisht dhe nuk pret nga i dashuri që të financohet.

“Unë si me burrë, si pa burrë”, shkruan në foton ilustruese me të cilën Enca bën të ditur se ajo i ka mirë punët në aspektin financiar.

Këngëtarja më shumë provokon në rrjete sociale teksa la për të dëshiruar shumë me projektet e publikuara gjatë verës. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test