Era Istrefi poston këtë foto, shihni si e quan motra e Rita Orës para të gjithëve - Bota Sot
Era Istrefi poston këtë foto, shihni si e quan motra e Rita Orës para të gjithëve

Mediale Vip

Era Istrefi poston këtë foto, shihni si e quan motra e Rita Orës para të gjithëve

Më: 18 shtator 2018 Në ora: 08:10
Era, Rita dhe Elena

Rita Ora dhe Era Istrefi kanë qenë shumë të sukesshme këtë vit, Elena Ora i lë këtë koment Erës…

Ato jane dy kengetare shqiptare të cilat po lënë gjurme me muzikën e tyre, edhe pse Era në fillim të karrierës ndërsa Rita ka disa vite pjesë e skenës ndërkombëtare. Era së fundmi ka bërë një postim në rrjetin social Instagram, foto kjo ku ajo duket shumë bukur dhe kështu ka tërhequr vëmendjen e motrës së Rita Orës, Elenës. Ajo e quan bukuroshe këngëtaren shqiptare dhe kështu ka treguar se e pëlqen Erën.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...