Roza Lati publikon këtë foto e shkruan: Do e ëndërroj gjithë jetën këtë marrëdhënie - Bota Sot
Roza Lati publikon këtë foto e shkruan: Do e ëndërroj gjithë jetën këtë marrëdhënie

Mediale Vip

E diel, 21 tetor 2018

Roza Lati publikon këtë foto e shkruan: Do e ëndërroj gjithë jetën këtë marrëdhënie

Më: 20 shtator 2018 Në ora: 16:02
Roza Lati

Moderatorja e njohur Roza Lati është padyshim një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Ajo njihet për tipin e saj të drejtpërdrejtë dhe që flet pa dorashka.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet social, ku së fundmi na ka treguar më shumë mbi këndvështrimin e saj për dashurinë. Ajo ka postuar në “Instastory” një fotografi të Will Smith dhe bashkëshortes së tij. Në foto ajo Roza shkruan se e ëndërron një marrëdhënie si e tyre e cila i ka rezistuar viteve pasi çifti i “Hollywood”-it kanë 24 vite bashkë.

“Po rritemi ne nje realitet qe s’besojme dot më tek dashuria e vertete…qe e presim te keqen krah-keputur…shoh te rinj qe nuk ecin me ideale per dashurine…Dhe shoh kete foto. Do e enderroj gjithe jeten kete marredhenie”, shkruan Roza.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test