Pamje nga dasma përrallore e Gjikos dhe Elitës - Bota Sot
Pamje nga dasma përrallore e Gjikos dhe Elitës

Mediale Vip

E diel, 21 tetor 2018

Pamje nga dasma përrallore e Gjikos dhe Elitës

Më: 21 shtator 2018 Në ora: 21:22
Pamje nga dasma e Elites dhe Gjikos

Prezantuesja, Elita Rudi dhe Gjiko janë duke u martuar.

Çifti i famshëm i estradës sonte më 21 shtator i kanë dhënë fund beqarisë duke e kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Ndonëse ceremonia është duke u zhvilluar në një nga vendet më luksoze në Prishtinë, ambientin e ka bërë edhe më të bukur “Grand Decor”, i cili ka rregulluar në mënyrë perfekte çdo gjë nga dasma e Elitës dhe Gjikos.

Të ftuar në dasmë janë shumë fytyra të njohura publike, përfshirë: Medën, Butrint Imerin, Mc Beka, Labinot Gashi, Besa Gashi etj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test