E dinit? Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi janë kushërira - Bota Sot
E dinit? Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi janë kushërira

Mediale Vip

E dinit? Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi janë kushërira

Më: 22 shtator 2018 Në ora: 21:05
Kejvina Kthella

Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi janë padyshim dy nga femrat më seksi dhe më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Që të dyja kanë një numër të madh ndjekësish në profilet e tyre në rrjetin social “Instagram”, aty ku postojnë foto mjaft seksi dhe provokuese.

Por askush nuk e dinte se dy vajzat e njohura të ekranit janë kushërira. E këtë e zbuloi modelja Marashi nëpërmjet një postimi në “Instastorie”. Ajo shpërndau një foto që fillimisht e kishte publikuar Kejvina.

“Në fakt tek kjo foto nuk është Oriola, jam unë. Nqs do të isha brune në një univers paralel”, janë fjalë që ka shkruar Kejvina në fotografinë e Oriolës. Kjo e fundit ia ka kthyer “faleminderit kusho”, duke lënë të kuptohet që janë kushërira.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...