Ronela Hajati pozon komplet e zhveshur në pjesën e sipërme, ‘digjet’ rrjeti! - Bota Sot
Ronela Hajati pozon komplet e zhveshur në pjesën e sipërme, ‘digjet’ rrjeti!

Mediale Vip

E mërkurë, 17 tetor 2018

Ronela Hajati pozon komplet e zhveshur në pjesën e sipërme, ‘digjet’ rrjeti!

Më: 8 tetor 2018 Në ora: 22:57
Ronela Hajati

Ronela Hajati është njëra prej këngëtareve që përveç angazhimit në muzikë shpesh realizon edhe fotosesione të ndryshme.

Së fundmi e ka publikuar një foto ku shihet nudo në pjesën e sipërme ndërsa është kthyer prapa ku ka treguar edhe të pasmet bombastike.

Pranë imazhit nuk ka shkruar asgjë, mirëpo pëlqimet nga ndjekësit ishin të shumta.

‘Do ta luj’ titullohet projekti i fundit muzikor në të cilin ajo duket poashtu joshëse dhe me stil të veçantë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test