Oriola Marashi publikon foton e modeles shqiptare: Të adhuroj… - Bota Sot
Oriola Marashi publikon foton e modeles shqiptare: Të adhuroj…

Mediale Vip

Oriola Marashi publikon foton e modeles shqiptare: Të adhuroj…

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 12:30
Oriola Marashi

Oriola Marashi është një nga femrat më seksi dhe më të komentuara në showbiz-in shqiptar. Ajo di sesi të tërheqë vëmendjen e fansave të saj duke publikuar foto e video “hot” dhe mjaft provokuese.

Por këtë herë Oriola nuk i ka kthyer sytë nga vetja me ndonjë postim siç vetëm ajo di të bëjë. Kësaj radhe, ajo ka publikuar në “Instastory” një foto të modeles së njohur Emina Çunmulaj teksa kryen një akt bamirësi.

Në mbishkrimin e fotos Marashi shkruan: “Një zemer e madhe si Emina Çunmulaj”. Duke i bërë tagg edhe modeles, Oriola shton: “Të adhuroj”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat