Adriana Lima në paraqitje të pazakontë në Nju Jork - Bota Sot
Adriana Lima në paraqitje të pazakontë në Nju Jork

Mediale Vip

Adriana Lima në paraqitje të pazakontë në Nju Jork

Më: 14 tetor 2018 Në ora: 16:33
Adriana Lima

Supermodeli befasoi shumicën e njerëzve derisa po shëtitej në një nga rrugët e Nju Jorkut në një paraqitje të pashembullt.

Adriana Limën nuk e njohën kalimtarët që po i kalonin pranë, por ajo dukej sikur nuk mërzitej shumë për këtë.

Bukuroshja braziliane duket se ka shtuar peshë dhe nuk është siç jemi mësuar ta shohim të dobët, andaj shumë veta u befasuan kur e kuptuan se bëhej fjalë për të

Lima (37) ishte duke ecur e relaksuar për qëllime reklamimi dhe në atë variant dukej e mrekullueshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...