E pakënaqur me format e saj, Atifete Jahjaga nis trajnimin me një kampione - Bota Sot
E pakënaqur me format e saj, Atifete Jahjaga nis trajnimin me një kampione

Mediale Vip

E pakënaqur me format e saj, Atifete Jahjaga nis trajnimin me një kampione

Më: 19 tetor 2018 Në ora: 09:09
Ish Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga

Ishte e vetmja grua shqiptare që u bë presidente shteti dhe gëzoi popullaritet në publik.

Ish Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, paraqitej në publik gjithmonë shumë e kuruar dhe me stil derisa së fundmi audienc a e ka vërejtur se ajo ka rënë në peshë.

E përveç kësaj, ish e Para e Shtetit tani a ka për synim që të ndërtojë edhe muskuj e për këtë po punon me më të mirën.

Jahjaga ka nisur palestrën nën regjimin e kampiones së fitnesit Geta Beqës, e cila ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një fotografi me Jahjagën, e cila shfaqet më sportive se asnjëherë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...