Gigi do që ta shëndoshë këtë pjesë të trupit të saj - Bota Sot
Gigi do që ta shëndoshë këtë pjesë të trupit të saj

Mediale Vip

Gigi do që ta shëndoshë këtë pjesë të trupit të saj

Më: 19 tetor 2018 Në ora: 09:47
Gigi Hadid

Edhe pse është një modele shumë e vlerësuar, Gigi Hadid duket se nuk i shpëton dot kritikave në internet, cfarëdo që të bëjë.

Pas vitesh të tëra në industrinë e modës, megjithatë ajo e di si të përgjigjet, duke e thënë hapur atë që mendon. Kur isha më e mbushur, prapë disa nuk kënaqeshin, ndërsa kur u dobësova dolën gjëra të tjera.

Njerëzit vazhduan të tregohen të këqij, e thonë: “oh, ajo është kockë e lëkurë”, dhe unë u them, “po, e di që duhet të kem një fundshpinë më të plotë . E kuptova, edhe mua më pëlqen, nuk ka nevojë ta përsërisni. Po përpiqem të ha hamburger e të bëj ushtrime për këtë punë”, është shprehur 23-vjeçarja!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...