Me këto fjalë e uron Rita, ish të dashurin e saj për ditëlindje - Bota Sot
Me këto fjalë e uron Rita, ish të dashurin e saj për ditëlindje

Mediale Vip

Me këto fjalë e uron Rita, ish të dashurin e saj për ditëlindje

Më: 20 tetor 2018 Në ora: 20:37
Rita Ora dhe Andrew Watt

Krahas jetës profesionale, Rita Ora është shumë e komentuar edhe për jetën private.

Rita Ora ka pak kohë që ka konfirmuar ndarjen nga Andrew Watt, me të cilin ishte në lidhje për një kohë të gjatë.

Edhe pas ndarjes nga ai, këngëtarja shqiptare vazhdon të mbajë raporte të mira me Andrew Watt.

Këtë gjë ajo e ka dëshmuar më së miri përmes fotografisë së fundit, me të cilën e uron atë me rastin e ditëlindjes.

“Urime ditëlindja shoku im më i mirë”, ka shkruar Rita, duke ia bashkëngjitur edhe një foto të përbashkët.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat