Flaka Krelani shfaq linjat perfekte në stadium - Bota Sot
Flaka Krelani shfaq linjat perfekte në stadium

Mediale Vip

Flaka Krelani shfaq linjat perfekte në stadium

Më: 20 tetor 2018 Në ora: 21:59
Flaka Krelani

Flaka Krelani është këngëtarja më e përfolur nga mediat rozë.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në ‘Instagram’ në të cilin vazhdimisht publikon momente të ndryshme nga përditshmëria e saj si dhe nga muzika.

Këngëtarja së fundi ka postuar një fotografi në të cilën shfaqet tejet seksi ajo kishte veshur një bluzë të zezë ku zbuloi barkun e sheshtë si dhe një palë xhinse të modës së fundit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

While sis on the microphone I had to strike a pose ???? • Ballkani vs Flamurtari • @qeqakrelani ??????????

A post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat