Gjoksi i Ilda Bejlerit do t'ju çmend - Bota Sot
Gjoksi i Ilda Bejlerit do t'ju çmend

Mediale Vip

Gjoksi i Ilda Bejlerit do t'ju çmend

Më: 23 tetor 2018 Në ora: 10:11
Ilda Bejleri

Moderatorja Ilda Bejleri është kthyer me postimet e saj provokuese. 

Kjo nuk është hera e parë kur Ilda Bejleri ekspozon gjoksin e saj bombastik.

Veshur me një fustan të ngushtë që i nxjerr në pah linjat e saj Ilda ka vjedhur vëmendjen e shumë fansave me komente dhe like.

Ilda është ndër moderatoret sportive më provokuese deh shpesh ka rënë pre e komenteve se e ekzagjeron me vesjen e saj në ekran.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...