Nëna seksi e Rita Orës, bën dritë në imazhet e fundit - Bota Sot
Nëna seksi e Rita Orës, bën dritë në imazhet e fundit

Mediale Vip

Nëna seksi e Rita Orës, bën dritë në imazhet e fundit

Më: 26 tetor 2018 Në ora: 06:39
Vera Ora dhe Rita Ora

Bukuria e motrave Ora, Ritës dhe Elenës ka ardhur pikërisht nga nëna e tyre, Vera Ora.

Nëna e këngëtares shqiptare me famë botërore, Vera është shumë aktive në rrjete sociale.

Në një imazh të postuar së fundi në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka dëshmuar se mosha për të është vetëm numër.

E bukur dhe elegante është paraqitur edhe këtë herë Vera Ora, pra Rita ka trashëguar shumë nga ajo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...