Fansi e ngatërroi me Oriola Marashin, Xhensila Peres i kthehet: Jo, jam… - Bota Sot
Fansi e ngatërroi me Oriola Marashin, Xhensila Peres i kthehet: Jo, jam…

Mediale Vip

Fansi e ngatërroi me Oriola Marashin, Xhensila Peres i kthehet: Jo, jam…

Më: 26 tetor 2018 Në ora: 14:38
Oriola Marashi

Së fundmi, ish-konkurrentja e njohur e “Big Brother”, Xhensila Pere ka nisur të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj me postimet që bën në rrjetet sociale.

Pere publikon fotografi të saj ku bien në sy format dhe trupi i saj i tonifikuar. Një gjë të tillë e ka bërë edhe në postimin e fundit, teksa ajo ka pozauar në natyrë.

E mesa duket një fans e ka ngatërruar ish-banoren me modelen e njohur Oriola Marashin.

“Oriola Marashi”, shkruan ndjekësi pasi e përshëndet, duke e shoqëruar me emoji me sytë me yje.

“Jo, jam vëllai”, i ka kthyer përgjigje Xhensila, e cila bisedën me ndjekësin e ka publikuar në “Insatstory”, ku tregon se e ka marrë me sportivitet këtë mesazh.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat