Nuk e besoni por ky është trupi seksi i Adelinës pas lindjes - Bota Sot
Nuk e besoni por ky është trupi seksi i Adelinës pas lindjes

Mediale Vip

Nuk e besoni por ky është trupi seksi i Adelinës pas lindjes

Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 18:11
Adelina Tahiri

Adelina Tahiri ka befasuar të gjithë me linjat trupore.

Ndonëse kanë kaluar pak muaj prej se është bërë nënë këngëtarja nga Maqedonia, vazhdon të befasojë me linjat trupore.

Ajo sapo publikoi një fotografi në rrjetet sociale dhe thjesht ju lë pa mend me format trupore e cila duket mjaft e ‘nxehtë’.

Ndryshe, Tahiri u bë nënë për herë të parë në fund të muajit gusht ku solli në jetë djalin që e ka pagëzuar me emrin, Jon.

Ajo shpesh paragjykohet nga njerëzit për martesën që e ka me avokatin më të pasur në Maqedoni, Serjozha Markov pasi kanë diferencë të madhe në moshë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...