Komentuesit sulmojnë këngëtaren e njohur shqiptare: ‘Ju plakave s’ju ka hije...’ - Bota Sot
Komentuesit sulmojnë këngëtaren e njohur shqiptare: ‘Ju plakave s’ju ka hije...’

Mediale Vip

Komentuesit sulmojnë këngëtaren e njohur shqiptare: ‘Ju plakave s’ju ka hije...’

Më: 15 nëntor 2018 Në ora: 20:53
Albërie Hadërgjonaj

Albërie Hadërgjonaj, e njohur si një ndër këngëtaret më në zë shqiptare, prej kohësh jeton në Los Anxhelos të Shteteve të Bashkuara.

Por së fundmi ajo është parë në në Tiranë, duke u rikthyer kështu në kryeqytet ndoshta me ndonjë angazhim, të cilin do ta mësojmë më vonë.

Albëria ka postuar në llogarinë e saj në rrjetet sociale disa fotografi, për të treguar se po përjeton një moment të lumturi.

Por shumë komentues e kanë kritikuar atë pse ekspozohet aq shumë dhe sipas tyre, ajo ka kryer operacione të shumta për të ngjarë sa më e re.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...