Detaji që ju ka ikur nga fotosesioni i fundit i Dafina Zeqirit - Bota Sot
Detaji që ju ka ikur nga fotosesioni i fundit i Dafina Zeqirit

Mediale Vip

Detaji që ju ka ikur nga fotosesioni i fundit i Dafina Zeqirit

Më: 16 nëntor 2018 Në ora: 16:21
Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri është emër shumë i dashur për publikun.

Dafina Zeqiri së fundi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga fotosesioni i fundit.

Këngëtarja vjen atraktive me flokë të shkurtra dhe e grimuar në mënyrë të detajuar.

Por, një detaj ishte ai që mori vëmendjen në këto imazhe të Dafinës dhe që ishte ngjyra e syve ndryshe prej herave të tjera.

 

You're as cold as ice.. You're willing to sacrifice...

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

Këngëtarja kishte përdorur lente (thjerrëza) për këtë fotosesion, ku dukej mahnitëse dhe pranoi komente pozitive nga ndjekësit.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Dafina Zeqiri është “A don Love?”, këngë kjo në duet me reperin Noizy.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...