FOTOT seksi/ Enca fëlliqet para fansave, shikoni çfarë i ndodh teksa hap këmbët - Bota Sot
FOTOT seksi/ Enca fëlliqet para fansave, shikoni çfarë i ndodh teksa hap këmbët

Mediale Vip

FOTOT seksi/ Enca fëlliqet para fansave, shikoni çfarë i ndodh teksa hap këmbët

Më: 16 nëntor 2018 Në ora: 23:04
Këngëtarja Enca Haxhia

Këngëtarja Enca Haxhia është e njohur për shfaqjet e saj ekstravagante dhe provokative. Por këtë herë duket se është fëlliqur para fansave të saj të shumtë në Instagram.

Artistja, e cila etiketohet ndryshe edhe si “Mbretëresha shqiptare e Instagramit”, ka publikuar  disa foto seksi në këtë rrjet social, ku shfaqet e veshur me një bluzë të zezë të gjatë dhe me geta të zeza e atlete, duke pozuar në tarracën e një ndërtese me këmbët hapur.

Image

Edhe pse duket bukur kështu, duket se një detaj e ka tradhtuar, pasi getat e saj te këmba e majtë janë të grisura. E sigurt që nuk i ka vetë modeli i getave, sepse duhej ta kishte të njëjtën të grisur edhe të këmba tjetër.

Më shumë gjasa ka që  këngëtarja t’i ketë shqyer gjatë kohës që po hapte këmbët për të bërë fotografi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...