Nuk dihet ende shkaku i vdekjes së Kim Porter - Bota Sot
Nuk dihet ende shkaku i vdekjes së Kim Porter

Mediale Vip

Nuk dihet ende shkaku i vdekjes së Kim Porter

Më: 18 nëntor 2018 Në ora: 15:09
Kim Porter

Shkaku i vdekjes së Kim Porter nuk është konfirmuar ende pasi që policia po kërkon testime shtesë.

Modelja dhe aktorja 47-vjeçare, e cila ishte e lidhur me P.Diddy për 13 vjet dhe kishte tre fëmijë me të, vdiq këtë javë.

Raportimet thonë se ajo po vuante nga simptoma të ngjashme me gripin por edhe nga pneunomia para vdekjes së saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat