Në këto temperatura të ulta, Zanfina i jep ‘flakë’ rrjetit me fotot joshëse - Bota Sot
Në këto temperatura të ulta, Zanfina i jep ‘flakë’ rrjetit me fotot joshëse

Mediale Vip

Në këto temperatura të ulta, Zanfina i jep ‘flakë’ rrjetit me fotot joshëse

Më: 18 nëntor 2018 Në ora: 23:51
Zanfina Ismaili

Zanfina Ismaili është kthyer në kohë për t’i publikuar disa foto të vjetra.

Këngëtarja Zanfina Ismaili ka hapur arkivat dhe ka publikuar dy foto të vjetra në të cilat duket tejet joshëse.

Duke qenë se tani në vendin tonë temperaturat kanë rënë dukshëm, pranë këtyre imazheve Zanfina ua ka kujtuar ndjekësve këtë fakt dhe e ka bërë shumë ‘nxehtë’ me pozat joshëse të cilat i ka realizuar këtë verë.

Sa i përket jetës private dhe asaj profesionale, këngëtarja ka folur së fundmi në ‘Mirage’ dhe intervistën e gjeni në vazhdim.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...