Këngëtarja e njohur shumë shpejtë po bëhet nënë, shkëlqen në shtatzëni - Bota Sot
Këngëtarja e njohur shumë shpejtë po bëhet nënë, shkëlqen në shtatzëni

Mediale Vip

Këngëtarja e njohur shumë shpejtë po bëhet nënë, shkëlqen në shtatzëni

Më: 22 nëntor 2018 Në ora: 12:00
Maya Alickaj

Shumë shpejtë po bëhet nënë edhe këngëtarja Maya Alickaj.

Këngëtarja e muzikës popullore Maya Alickaj shumë shpejtë do të bëhet nënë e një djali.

Në një foto të bërë publike në rrjetet sociale, këngëtarja shfaqet tejet e entuziazmuar dhe duket që pret me padurim të marrë në krahë engjëllin e saj.

Ajo zbulon se është në muajin e tetë të shtatzënisë dhe në fund të dhjetorit do ta sjell në jetë djalin.

Këtë e bëri të ditur gjatë një interviste të fundit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...