Formacionet e mundshme: PSV – Barcelona - Bota Sot
Formacionet e mundshme: PSV – Barcelona

Futboll

Formacionet e mundshme: PSV – Barcelona

Më: 28 nëntor 2018 Në ora: 09:17

PSV dhe Barcelona, do të përballen sonte në kuadër të Ligës së Kampionëve.

PSV do të jetë nikoqire e Barcelonës në kuadër të Ligës së Kampionëve, por që do të ketë disa befasi në formacione.

Ndeshja do të startoj në ora 21:00, ndërsa do të zhvillohet në stadiumin “Philips Stadion”, 

Më poshtë mund ti shikoni formacionet e mundshme të të dyja skuadrave:

PSV:

Image

Barcelona:

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...