Rita Ora përçan çiftin Beckham? - Bota Sot
Rita Ora përçan çiftin Beckham?

Mediale Vip

Rita Ora përçan çiftin Beckham?

Më: 14 dhjetor 2018 Në ora: 06:20
David dhe Victoria Beckham

David dhe Victoria Beckham janë një nga çiftet më të dashur për publikun në të gjithë botën. Ata janë parë edhe si shembull i çifteve të reja pikërisht për jetëgjatësinë e lidhjes së tyre. Por për fat të keq ky mit është thyer pasi së fundmi po përfliten vazhdmisht për krizë në marrëdhënien e tyre.

Për më tepër, ‘gojët e liga’ shkojnë deri aty sa përflitet se është këngëtarja shqiptare ajo që ka hyrë mes dyshes se njohur. Bëhet fjalë për Rita Orën. Ata kanë mohuar gjithçka, por këto dyshime janë shtuar gjatë mbrëmjes së The British Fashion Aëards, ku çifti nuk shkëmbeu asnjë fjalë me njëri-tjetrin dhe Victoria dukej me nerva gjithë kohën.

Image

Mbi të gjitha David po tregohej shumë i afërt dhe miqësor me Rita Orën. Kaq mjaftoi dhe dyshja filloi të aludohej për një krizë vërtet serioze. Ndërkohë buzëqeshjet mes David dhe Ritës nuk shuheshin në asnjë moment.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...