Luftoni barkun e fryrë me këto dy këshilla - Bota Sot
Luftoni barkun e fryrë me këto dy këshilla

Mjekësi alternative

Luftoni barkun e fryrë me këto dy këshilla

Më: 3 janar 2019 Në ora: 12:02
Foto ilustrim

Janë dy këshilla që nëse i ndiqni nuk do u kushtojnë shumë, mirëpo do të përmirësojnë gjendjen e barkut të fryrë.

Pini ujë

Duhet të pini ujë mjaftueshëm që të largoni toksinat dhe mbetjet nga organizimi. Uji do ju ndihmojë edhe për lëkurë që shkëlqen edhe për bark më të sheshtë.

Shmangni kripën

Preferohet sasi më e vogël e kripës në mënyrë që të ruani lëngjet dhe ujin që keni konsumuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...