Ilaçi natyral që ju ndihmon të forconi kockat dhe të largoni dhimbjet - Bota Sot
Ilaçi natyral që ju ndihmon të forconi kockat dhe të largoni dhimbjet

Mjekësi alternative

Ilaçi natyral që ju ndihmon të forconi kockat dhe të largoni dhimbjet

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 10:38
Ilustrim

Preparati është plotësisht natyral, nuk mund të dëmtojë organizmin tuaj, por ndikon në përmirësimin e fortësisë së eshtrave.

Ky ilaç natyral është i lehtë për t’u përgatitur dhe e gjitha që ju nevojitet janë:

10 lugë fara liri,

5 lugë susam të bluar,

disa fara kungulli,

disa fara gruri,

pak fara luledielli,

3 lugë rrush të thatë,

1 kg mjaltë livadhesh.

Përgatitja:

Në një enë të madhe përzieni të gjithë përbërësit, duke përdorur lugë druri. Kur t’i përzieni mirë, tretjen vendoseni në kavanoz qelqi.

Përdorimi: konsumoni një lugë gjelle të këtij ilaçi para mëngjesit dhe një para dreke.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat