Ushtrimi më i çuditshëm për humbjen e kalorive! - Bota Sot
Ushtrimi më i çuditshëm për humbjen e kalorive!

Mjekësi alternative

Ushtrimi më i çuditshëm për humbjen e kalorive!

Më: 10 dhjetor 2018 Në ora: 08:03
Foto

Nëse nuk na besoni neve, besoni japonezëve dhe fillojani menjëherë. Nuk ju kushton asgjë.

Këto ditë të gjithë e teprojmë me ushqimin, mirëpo japonezët kanë zgjidhje për këtë.

Ky ushtrim i çuditshëm zgjat vetëm një minutë, mirëpo ju sjell sërish barkun e dëshiruar të rrafshët.

Ushtrimet sot duken si mision i pamundshëm, sepse me siguri nuk mund as të imagjinoni që të lëvizni nga krevati.

Mirëpo nëse ju themi që vetëm për një minutë mund të eliminoni të gjitha kaloritë të cilat një natë më herët i keni futur në organizëm, atëherë do të duhej t’ju jetë motiv imjaftueshëm.

Ngrihuni nga krevati, zgjohuni dhe argëtohuni këndshëm, duke bërë këtë. Dhe rezultati do të jetë i papritur – stomaku i rrafshët dhe pllakëzat sërish do ta skalisin figurën tuaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...