Publikohet lista e plotë e të nominuarve në “Grammy Awards 2021

Muzikë

Publikohet lista e plotë e të nominuarve në “Grammy Awards 2021

Më: 9 mars 2021 Në ora: 18:23

“Grammy Awards 2021”, do të jetë shfaqje nga artistët me famë botërore.

Së fundmi është bërë edhe formacioni I plotë për shfaqjen e “Grammy Awards 2021”, e njohur zyrtarisht si “ Çmimet e 63-të GRAMMY”.

Interpretuesit do të shfaqin talentin e tyre, dhe do të festojnë për muzikën e cila i bashkon në këtë skenë.

Lista e plotë e të nominuarve.

Bad Bunny ,
Black Pumas ,
Cardi B ,
BTS ,
Brandi Carlile ,
DaBaby ,
Doja Cat ,
Billie Eilish ,
Mickey Guyton ,
Haim ,
Brittany Howard ,
Miranda Lambert ,
Lil Baby ,
Dua Lipa ,
Chris Martin ,
John Mayer ,
Megan Thee Stallion ,
Maren Morris ,
Post Malone ,
Roddy Ricch ,
Harry Styles dhe Taylor Swift.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat