Filmohet “Pema e Jetës”

Ndryshe

Filmohet “Pema e Jetës”

Më: 14 janar 2021 Në ora: 23:30
“Pema e Jetës”

Një fotograf amator në Australi ka mundur që të filmojë “Pemën e Jetës”. Derry Moroney ka mundur  që të kapë pamjet nga liqeni Cokora ndërkohë që po bënte disa fotografi me dron.

“Kur e pashë për herë të parë mendova se ishte “Pema e Jetës” dhe se njerëzit do të impresionoheshin nga ajo”, tha fotografi, i cili shtoi se ka qenë i mrekulluar nga pamja.

Sipas tij, “Pema e Jetës” është e çuditshme për t’u parë, por në të njëjtën kohë e jashtëzakonshme.

Që prej momentit që pamjet janë bërë publike kanë marrë me qindra pëlqime dhe komente pozitive.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat