Analisti gjerman ‘poshtërohet’ nga i biri, bëhet ‘gazi i botës’ gjatë një emisioni

Ndryshe

Analisti gjerman ‘poshtërohet’ nga i biri, bëhet ‘gazi i botës’ gjatë një emisioni

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 16:35
Kirkegaard

Analisti i njohur gjerman, është bërë protagonist i një episodi aspak të këndshëm. Ai ishte i ftuar në një emision televiziv përmes lidhjes me “Skype”, kur djali i tij, shfaqet papritur në sfondin e prapmë dhe nis të bëj “prapësira”.

Sipas Ndtv, teksa i ftuari analizonte ndikimin ekonomik të dorëheqjes, djali i tij i vogël u shfaq në sfond, duke kërcyer e duke bërë fytyra qesharake para kamerës.

Fëmija bëri çdo përpjekje për të përqendruar vëmendjen tek ai, duke e shtyrë drejtuesin e TV të pyeste zotin Kirkegaard: A punon djali juaj për qeverinë greke?

Duke kuptuar se djali i tij ka bërë diçka pas shpinës së tij, Kirkegaard qeshi dhe tha se fëmijët janë shumë të vështirë për t’u kontrolluar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat