Rrëfimi i 30 vjeçares: Xhaxhai ma humbi virgjërinë, pastaj më la...!

Seksi

Rrëfimi i 30 vjeçares: Xhaxhai ma humbi virgjërinë, pastaj më la...!

Nga: B.S Më: 14 shtator 2021 Në ora: 22:31
Foto ilustrim

Një grua 30 vjeçare për gazetën “The Sun” ka rrëfyer se si e ka humbur virgjërinë në moshën 17 vjeçare me xhaxhain e saj.

Ajo thotë se xhaxhai i saj e la zemërthyer, pasi mendoi se ai e donte me të vërtet.

Tutje, ajo tregoi se si xhaxhai i saj vrapon pas grave të tjera, duke e lënë atë mënjanë.

Në mes, të gjithë kësaj dhimbje, 27 vjeçare kërkon ndihmën e psikologes, transmeton “Bota sot”

Rrëfimi i plotë: 

E dashura psikologe: Unë fjeta me xhaxhain tim kur isha 17 vjeç, por ai më la zemërthyer pasi mendoja se me të vërtetë donte të ishte me mua.

Tani, unë jam 30 vjeçare dhe ai është 28 vjet më i madh. Në kohën kur ma mori virgjërinë, xhaxhai kishte dhjetë vjet martesë me gruan e tij.

Me të vërtetë mendova se ai donte të ishte me mua kur u nda nga gruaja e tij disa vjet më parë, por zbulova se ai ishte i zënë me ndjekjen e grave të tjera.

Zemra më ishte thyer, ai është i vetmi njeri me të cilin kam qenë ndonjëherë.

I dhashë gjithçka. Kohët e fundit ai u rikthye së bashku me gruan e tij, me të cilën ka një fëmijë, dhe më ka lënë mënjanë.

E kisha të vështirë ta pranoja, por pasi mësova për të gjitha gratë e tjera, e kuptova se ajo që kishim pasur ne të dy ishte thjeshtë një gënjeshtër.

A isha thjesht një numër për të?

Përgjigja e psikologes: Derisa keni qenë nën moshën ligjore për të bërë seks, më vjen keq të ju them se ai ju ka përdorur.

Nuk ishte faji juaj, por seksi me të klasifikohet si incest dhe është kundër ligjit. Ju mund të gjeni mbështetje përmes Shoqatës Kombëtare për Njerëzit e Abuzuar në Fëmijëri (napac.org.uk, 0808 801 0331).

Ata mund t'ju ndihmojnë të vendosni nëse do t'i tregoni familjes tuaj dhe nuk është vonë ta raportoni atë në polici.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat