“Më puthi dhe..”: Rrëfehet 29 vjeçarja: Si përfundova duke bërë seks me fqinjin

Seksi

“Më puthi dhe..”: Rrëfehet 29 vjeçarja: Si përfundova duke bërë seks me fqinjin

Nga: BOTA SOT Më: 8 mars 2022 Në ora: 22:28
Foto ilustrim

Unë po pastroja makinën time kur fqinji im erdhi dhe u prezantua...

E DASHUR Psikologe: Ndjehem shumë e neveritur me veten që kam bërë seks me fqinjin tim dhe jam jashtë kontrollit.

Unë jam një nënë beqare 29-vjeçare me një djalë pesë-vjeçar dhe sapo kam dalë nga një marrëdhënie abuzive.

Babai i djalit tim ishte një alkoolist i dhunshëm. Më në fund u largova nga ai dhe u zhvendosa në një vend të ri.

Mamaja ime shpesh e merr djalin tim të vogël dhe në një nga këto ditë unë po pastroja makinën time kur fqinji im erdhi dhe u prezantua.

Ai është 31 vjeç dhe më ofroi një kafe.

Kur shkova në shtëpinë e tij, ai më ofroi një bar. Nuk kisha pasur kurrë diçka të tillë më parë dhe më bëri të ndihesha shumë e trullosur dhe më pas e sëmurë.

Ai më puthi dhe ne përfunduam duke bërë seks. Isha mjaft e humbur, por nuk thashë "Jo".

Unë e kam bërë një veprim të ultë.

Psikologia thotë: Ju ishit nën ndikimin e kanabisit, gjë që ju bëri të relaksoheni. Ishte një gabim. Mos e gjyko veten për këtë.

Nëse e shihni përsëri fqinjin tuaj, mbajeni atë miqësor, por nëse nuk doni ta çoni më tej këtë marrëdhënie, thuaji atij se ndodhi njëherë dhe nuk do të përsëritet./The sun-Der deidre

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat