Ndalo fryrjen e barkut menjëherë!

Shëndetësia

Ndalo fryrjen e barkut menjëherë!

Më: 28 dhjetor 2020 Në ora: 15:57
Ilustrim

A keni vazhdimisht dhimbje nga fryrja e stomakut? Trupi juaj mund t’ju thotë se diçka nuk është e drejtë. Kur ajri bllokohet në traktin tuaj të tretjes, kjo ndodhë shpesh për shkak të toksinave që janë ndërtuar gjatë kohës.

Kjo zonë fillon të rritet dhe madje mund të çoj në probleme të shumta shëndetësore, ndër to edhe urthi dhe sëmundja e refkluksit gastroezofageal.

Ju duhet të  dini që lëngjet janë  mënyrë e shkëlqyer për të marrë ushqyesit e duhur në trupin tuaj dhe mund të jetë efektive për parandalimin dhe trajtimin e disa problemeve shëndetësore. Shtimi i

Në fakt, kjo e bën këtë dhe shumë më tepër.

Unik Portal ju sjellë një recetë të mirë të lëngjeve, që përfshin  përbërës të  fuqishëm si lakra e kuqe për të eliminuar këtë problem.

Përbërësit

1 lakër e kuqe;

1/3 lugë çaji piper piper i kuq;

1 grusht cilantro;

1 gisht i rrënjës së xhenxhefilit;

1/4 e limonit jeshil

1/4 e një limoni të gjelbër

1/2 filxhan uji kokosit.

Përgatitja:

Thjeshtë përzieni të gjithë përbërësit në shtrydhësen e lëngut dhe përziejeni mirë. Përdoreni atë sa herë që është e nevojshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat