I grabisin makinën, habit pronari në Shkodër: Kush ka informacion, i jap makinën dhe 5 mijë euro Cash!

Shkodra

I grabisin makinën, habit pronari në Shkodër: Kush ka informacion, i jap makinën dhe 5 mijë euro Cash!

Më: 30 dhjetor 2020 Në ora: 12:35
Shkodër

Një automjet tip “Mercedes Benz” është grabitur mbrëmjen e djeshme në Shkodër.

Lidhur me grabitjen, pronari i automjetit, një biznesmen nga qyteti i Shkodrës ka shkruar për joq, ku tregon dhe kallzimin që ka bërë në polici.

Ai shprehet se për grabitjen ka bërë denoncim në polici, por kërkon edhe ndihmën e shqiptarëve.

Pronari i automjetit gjithashtu ka habitur, teksa ofron 5000 mijë euro dhe vetë makinën për këdo që jep informacion. Kjo vjen, pasi ai ka dokumente shumë të rëndësishme dhe me vlerë brenda automjetit të tij.

Ai shkruan:

Makina asht vjedh mram ne shkoder kam ba kallzim…kush te ken informacion i dhuroj makinen i jap edhe 5000 euro cash.sepse kam dokumenta me shum vler brenda makines. jam nje biznesmen e kam tbaj me letra.

Sa me shpejt ju lutem, jua kerkoj si nder. Flm

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat