Regjistrohen të shtëna me armë zjarri në Shkodër, detajet e para për ngjarjen

Shkodra

Regjistrohen të shtëna me armë zjarri në Shkodër, detajet e para për ngjarjen

Më: 19 prill 2022 Në ora: 22:31
Pamje nga vendi i ngjarjes

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar mbrëmjen e sotme në Shkodër.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Perash”, ndërsa policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje.

Nuk dihen ende rrethanat si ka ndodhur ngjarja, ndërsa paraprakisht nuk raportohet për persona të lënduar.

Nga ana e bluve të Shkodrës po punohet për zbardhjen e plote si ka ndodhur ngjarja.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat