Policia jep detaje për të shtënat me armë zjarri në Shkodër

Shkodra

Policia jep detaje për të shtënat me armë zjarri në Shkodër

Më: 25 gusht 2022 Në ora: 23:04
Foto nga vendi i ngjarjes

Policia e Shtetit ka bërë të ditur se drejt një 25 vjeçari sot ishte shtënë me armë zjarri në lagjen “Partizani”, në Shkodër.

Në njoftimin e lëshuar thuhet se nga të shtënat nuk ka persona të dëmtuar.

“Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë, vijon punën në vendngjarje për sqarimin e plotë të rrethanave, dokumentimin ligjor të kësaj ngjarjeje, identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve”.

“Shërbimet e Policisë kanë ngritur pika kontrolli edhe në zonën përreth, me qëllim kapjen e autorit/ëve”, thuhet në njoftim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat