39-vjeçari nga Shkupi, viktima më e re në moshë nga Covid-19

Shkupi

39-vjeçari nga Shkupi, viktima më e re në moshë nga Covid-19

Më: 8 prill 2021 Në ora: 18:00
Foto ilustrim

Një 39-vjeçar nga Shkupi, është viktima më e re në moshë që është regjistruar në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut.

Nga Shkupi, janë edhe 6 viktima të tjera.

Nga katër viktima janë regjistruar në Kavadar dhe Shtip, ndërkaq tre viktima në Strumicë. Nga dy viktima janë regjistruar në Prilep, në Veles, në Kriva Pallankë dhe në Manastir.

Nga një viktimë është regjistruar në Kumanovë, në Gostivar, në Negotinë, në Gjevgjeli, në Sveti Nikollë, në Radovish, në Ohër, në Kërçovë dhe në Resnje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat