Avioni me mesazh mbi Shkup – “Shihet korrupsion”

Shkupi

Avioni me mesazh mbi Shkup – “Shihet korrupsion”

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 15:16
Foto

Sot në qiell mbi Shkup është shfaqur një avion me mesazhin “Shihet korrupsion”.

Mesazhi është shkuar në gjuhën maqedonas.

Ndërsa ende nuk dihet se kush e ka bërë këtë veprim.

Më poshtë e keni videon e avionit duke fluturuar mbi Shkup.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat