Tragjedi në Shkup, vajza godet me thikë nënën e saj

Shkupi

Tragjedi në Shkup, vajza godet me thikë nënën e saj

Më: 25 prill 2022 Në ora: 19:03
Foto ilustrim

Një tragjedi ka ndodhur pak pas mesnate në Shkup kur një vajzë ka goditur disa herë me thikë nënën e saj në Shkup.

“Me datë 25.04.2022 në ora 00:25 në Shkup, zyrtarë policorë e kanë arrestuar M.B. (26) nga Shkupi pasi në banesë me objekt të mprehtë ka lënduar nënën e saj dhe është sjellë në mënyrë agresive ndaj familjarëve dhe policëve të cilët kanë kryer veprime zyrtare”, njoftojnë nga MPB.

Ajo është dërguar në stacion policorë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj saj do të ngrihet kallëzim përkatës

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat