Të shtëna në Çair, humb jetën një person

Shkupi

Të shtëna në Çair, humb jetën një person

Më: 26 prill 2022 Në ora: 08:23
Foto ilustrim

Mbrëmë në SPB Shkup është raportuar për të shtëna me armë zjarri në një çajtore në rrugën “Vëllezërit Rexhepagiq” në Çair të Shkupit.

Sipas njoftimeve kanë mbetur të plagosur tre persona.

Dhe njëri prej tyre ka ndërruar jetë nga plagët e marra.

Motivet e vrasjet ende nuk dihen.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat