Përplasen tre vetura në Shkup, ka të lenduar

Shkupi

Përplasen tre vetura në Shkup, ka të lenduar

Më: 27 prill 2022 Në ora: 23:37
Foto ilustrim

Aksident i rëndë ndodhi sonte në udhëkryqin mes Bulevardit 8 Shtatori dhe Aradhat Partizane.

Janë përplasur tre automjete, dy me tabela maqedonase dhe një greke.

Komunikacioni po zhvillohet më ngadal nëpër një korsi, veturat janë të detyruara të presin në kolona.

Në aksident ka të lënduar, dhe sipas dëshmitarëve ka intervenuar edhe Ndihma e Shpejtë. Policia po bën hetim në vendngjarje.

Pritet konfirmim zyrtar i MPB-së.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat