Arrestohet një person nga Shkupi, ishte arratisur nga Idrizova

Shkupi

Arrestohet një person nga Shkupi, ishte arratisur nga Idrizova

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 11:19
Ilustrim

Në rrugën Fustanska në Shkup, mbrëmë në ora 20:45, zyrtarë policorë nga Njësiti i Policisë për Intervenim në SPB Shkup kanë arrestuar F.I. (40) nga Shkupi.

Ai me urdhër qendror kërkohej nga Burgu i Idrizovës, për shkak të arratisjes nga burgu.

Ministria e Brendshme njofton se personi është dorëzuar në burg për vuajtje të dënimit me burg.

Vijon..

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat