Aksident në Çair: I lënduar rëndë drejtuesi i motoçikletës

Shkupi

Aksident në Çair: I lënduar rëndë drejtuesi i motoçikletës

Më: 22 shtator 2023 Në ora: 12:49
Foto ilustrim

MPB ka lajmëruar se dje në ora 11:10 është paraqitur që në rrugën “Hasan Pasha” në Shkup ka ndodh një aksident rrugor.

Aksidenti ka ndodhur mes një automjeti “Mercedes” e drejtuar nga R.K (66) nga Shkupi dhe motoçikleta Jamaha e drejtuar nga B.M.(29) nga Shkupi.

“Nga aksidenti i bërë është i lënduar rëndë ka pësuar drejtuesi i motoçikletës, i cili është dërguar në spitalin e përgjithshëm të “Shën Naum Ohri”.

Kontrolli është bërë nga ekipi inspektues nga SPB Shkup” – njoftoi policia.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat