Si e pritën ministrat shkarkimin nga detyra - Bota Sot
Si e pritën ministrat shkarkimin nga detyra

Shqipëria

Si e pritën ministrat shkarkimin nga detyra

Më: 28 dhjetor 2018 Në ora: 14:22
Lindita Nikolla

Kryeministri Edi Rama shkarkoi gjatë Asamblesë së Partisë Socialiste 7 ministra, duke i zëvendësuar me 7 emra të tjerë.

Por, si e pritën këtë largim nga qeveria Lindita Nikolla, Arben Ahmetaj, Ditmir Bushati, Damian Gjiknuri, Niko Peleshi, Mirela Kumbaro dhe Sonila Qato.

Shikoni galerinë e mëposhtme me foto…

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...