E rëndë në Tiranë/ Shtylla elektrike bie mbi makinën, dyshohet se…

Tirana

E rëndë në Tiranë/ Shtylla elektrike bie mbi makinën, dyshohet se…

Më: 25 prill 2024 Në ora: 13:52
Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tiranë.

Një shtyllë ka rënë mbi një makinë në Tiranë në rrugën “Aleksandër Moisiu”.

Gazetari Igli Çelmeta raporton për BalkanWeb se dyshohet se shtylla është shembur nga një kamion, që ka pasur një vinç tërheqës.

Nuk ka persona të lënduar. Në vendngjarje ndodhet grupi i OSHEE dhe policia.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat