Denoncimi/ Kompanitë e bixhozit të Olsi Ramës po bëjnë kërdinë në Shqipëri - Bota Sot
Denoncimi/ Kompanitë e bixhozit të Olsi Ramës po bëjnë kërdinë në Shqipëri

Shqipëria

Denoncimi/ Kompanitë e bixhozit të Olsi Ramës po bëjnë kërdinë në Shqipëri

Më: 20 janar 2019 Në ora: 19:35
Sali Berisha

Edhe pse kryeministri Edi Rama krekoset nëpër media se sot nuk ka më pika bastesh, e vërteta është krejt e kundërta.

Një qytetar ka denoncuar tek ish-kry7eministri Sali Berisha, se si të gjithë shqiptarët ende vijojnë të luajnë bixhoz, por këtë herë paratë shkojnë të gjitha tek kompanitë e Olsi Ramës.

Ja çfarë shkruan ish-kryeministri:

Kompanitë e Bixhozit të Olsit bëjnë kërdinë!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital! sb

Persh Dr.Berisha!

Burime te sigurta me informojne qe te gjitha pikat e basteve(llotot) ne Tirane dhe gjithe Shqiperin jane ne aksion mbi xhepat e qytetareve sic ishin,ndryshimi vetem eshte qe kane humbur lojtaret me 1 mije leksha te vjeter,por vazhdojne te luajn ata te nivelit te mesem dhe ata qe luajn me shifra marramendese,post kesaj ata jane serisht te fituar se nuk paguajne taksat ne shtet si biznes lloto por si lokale,qe do te thote se shteti ka nje humbje te madhe me miliona euro edhe kompanit e Olsit po bejne kerdin!!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...